loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Wykładziny obiektowe

Proponujemy wykładziny zarówno w rolkach jak i w płytach, które charakteryzuje mnogość wzorów i kolorów, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne barwy, jak i specjalne kolekcje zgodne ze światowymi trendami. Dzięki wysokiej jakości, kolory i wzory zostaną zachowane przez cały okres użytkowania. Ponadto nasze wykładziny odporne są na zgniecenia, zniekształcenia oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie oprócz wytrzymałości, cechuje je wysoki komfort użytkowania. Są miękkie, sprężyste, chronią przed zimnem oraz skutecznie tłumią hałas. A dodatkowo, są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Louis De Poortere był projektantem, pionierem i twórcą luksusowych dywanów od 1859 roku. Utalentowani tkacze łączą dziś piękno projektów i jakość wykonania. Wybieraj spośród szerokiej gamy dywanów Louis De Poortere w oszałamiającej gamie kolorów i rozmiarów dostępnych w naszej ofercie.

Filozofia belgijskiej marki Louis De Poortere opiera się na prostej koncepcji: chcą być czymś więcej niż tylko producentem dywanów.

W rozgałęzianiu dekoracji domu musieliśmy zwiększyć naszą kreatywność, aby spełnić Twoje wymagania estetyczne, a to pobudziło nas do przekształcenia generycznego w magię. 

Ponieważ ludzie coraz częściej szukają piękna, elegancji, wartości i komfortu w swoich domach, nasi projektanci i technicy stworzyli całe kolekcje, które są nowoczesne i dostępne, i zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci największą przyjemność.

Ponieważ Twoje wymagania stają się coraz bardziej specyficzne, a Twoje gusta są bardziej pewne, opracowaliśmy odważne koncepcje, które są proste i atrakcyjne i pozwolą Ci łatwo osiągnąć najwyższy poziom wyrafinowania w dekoracji podłogi. 

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 96 / 483
ukryj filtrowanie produktów