loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Wykładziny obiektowe

Proponujemy wykładziny zarówno w rolkach jak i w płytach, które charakteryzuje mnogość wzorów i kolorów, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjne barwy, jak i specjalne kolekcje zgodne ze światowymi trendami. Dzięki wysokiej jakości, kolory i wzory zostaną zachowane przez cały okres użytkowania. Ponadto nasze wykładziny odporne są na zgniecenia, zniekształcenia oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie oprócz wytrzymałości, cechuje je wysoki komfort użytkowania. Są miękkie, sprężyste, chronią przed zimnem oraz skutecznie tłumią hałas. A dodatkowo, są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Regulamin

1. Właścicielem Sklepu Internetowego Carpeteo.pl zwanego dalej Sklepem, jest ARCDEKO S.C., Plac Strzelecki 25, 50-224 Wrocław. NIP:895-202-73-06, REGON: 022340782 zarejestrowaną przez Urząd Miejski Wrocławia, Pl. Nowy Targ 1/8, 50-141 Wrocław.
2.  Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia. Klient składając zamówienie akceptuje warunki sprzedaży dokonywanej przez sklep, określone niniejszym regulaminem.
3. Klient zobowiązuje się do wypełnieniu w formularzu zamówienia pełnych i zgodnych z prawdą danych. W sytuacji kiedy Kupujący podał niepełne dane, niewystarczające do realizacji transakcji, sklep skontaktuje się z Kupującym w celu uzupełnienia danych. W przypadku, gdy kontakt okaże się niemożliwy z powodu błędnych lub nieprawdziwych danych wpisanych w formularzu, transakcja zostanie anulowana.
4. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Sklep danych osobowych podanych w formularzu zamówienia w stopniu niezbędnym do realizacji zamówienia oraz celów ewidencyjnych. Każdy Klient ma zagwarantowane prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, może się także zwrócić z prośbą o skreślenie go z listy klientów. Sklep zobowiązuje się nie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów, zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail, w celach nie związanych z realizacją zamówień. Przekazane przez Klienta dane osobowe są chronione przez Sklep zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r „O ochronie danych osobowych” (Dz.U.Nr 133 poz 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
5. Wykorzystywanie danych Klienta w celach reklamowych, marketingowych wymaga wyraźnej zgody Klienta, który ma możliwość udzielenia zgody przed złożeniem zamówienia. Zgoda taka jest udzielana dobrowolnie, możliwe jest również w każdej chwili odstąpienie od udzielonej zgody.
6. Rejestracja w sklepie jest bezpłatna.
7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędne działanie systemów teleinformatycznych  oraz nie zapewnia stałego dostępu komunikacji drogą internetową. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za stały dostęp do systemu online.
8. Płatności za towar można dokonać w sposób wybrany w momencie składania zamówienia.
- przedpłata na konto – numer rachunku 67 1750 0012 0000 0000 2327 6666
- Karta płatnicza lub kredytowa
9. Rozliczanie transakcji kartą płatniczą lub kredytową i e-przelewem realizowane są za pośrednictwem firmy PayU SA
10. Koszt dostawy dostępny jest w zakładce wysyłki. Przesyłki realizowane są poprzez firmę kurierską Fedex lub innych przewoźników zależności od zamówienia i ustaleń z Klientem.
11. Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji , który upływa od momentu opłacenia zamówienia do chwili wysłania zamawianych towarów. Uwzględniane są dni robocze. Zamówienie o zróżnicowanym czasie realizacji, wysyłane będą po skompletowaniu.
12. Produkty na specjalne zamówienie realizowane będą w terminie 14-21 dni. W przypadku jeżeli czas dostawy miałby ulec zmianie, Sklep niezwłocznie poinformuje o dokładnej dacie dostawy.
13.    Czas dostawy towaru kurierem jest zgodny z aktualną ofertą firmy Fedex, dostępną pod adresem: http://www.fedex.com Dostawa następuje w ciągu jednego dnia roboczego od wysyłki.
14. Klient może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że produkt nie został w żaden sposób zniszczony i nie jest towarem na specjalne zamówienie - np. docinany pod indywidualny rozmiar. Do zwracanego produktu należy dołączyć wypełniony formularz do pobrania pod adresem: www.arcdeko.pl/Formularz.doc oraz dokument potwierdzający zakup. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 14 dni przelewem na rachunek wskazany przez kupującego lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Zwracając towar, klient zobowiązuje się do pokrycia kosztów z tytułu odesłania towaru, które nie podlegają zwrotowi.
15. Koszty wysyłki towaru są zwracane przez Sklep, ale jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
16.  Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.
17. W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący obowiązany jest poinformować Sprzedającego najpóźniej w przeciągu miesiąca od daty stwierdzenia niezgodności Produktu z Umową sprzedaży. Reklamacja powinna zawierać opis wady produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. Do reklamowanego produktu należy dołączyć dowód zakupu lub jego kopię. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego produktu na własny koszt na adres sprzedawcy. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje uznaniem reklamacji za uzasadnioną. Nieznaczne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.
Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient dostrzeże w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Do reklamowanych tapet należy dołączyć etykietę zawierającą model oraz numer seryjny produktu.
18. Sklep wystawia faktury VAT i paragony sprzedaży w zależności od wyboru Klienta.
19. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email sklep(at)carpeteo.pl, (at = @) telefonicznie pod numerem telefonu 71 321 0 321